پلیس پس از حمله به مأموران پلیس هنگام تلاش برای درگیری یک میخانه در "جمعه دیوانه" ، می خواهد با سه مرد صحبت کند.

در حالی که همکار زنش به زمین کشیده شد و در منچستر بزرگ کشته شد ، یک افسر پلیس در سر مشت مشت شد و بیهوش شد.

پیوند حمایت شده

Gestalte dein Zuhause mit unserer Weihnachtsbeleuchtung für draußen.

Gestalte dein Zuhause mit unserer Weihnachtsbeleuchtung für…

توم باومارکت

توصیه شده توسط

هنگامی که دیدند گروه بزرگی از مردان در ساعت طولانی در ساعت 2.35 صبح روز شنبه ، گروه بزرگی از مردان را که در لانگ استریت ، میدلتون می جنگید ، پاسخ دادند.

این مرد یکی از سه نفری است که پلیس بدلیل حمله به دو افسر تحت تعقیب پلیس است

تصویر:

این مرد یکی از سه نفری است که پلیس در پی این حمله تحت تعقیب است

این مرد ریش دار نیز تحت تعقیب پلیس است

تصویر:

این مرد توسط پلیس نیز تحت تعقیب است

پلیس بزرگ منچستر گفت: برخی از مردان درگیر چند دقیقه قبل از کلوپ شبانه Infinity در لانگ استریت بیرون رانده شدند.

این نیرو دوربین های مدار بسته سه مرد را که می خواهد با آنها صحبت کنند ، منتشر کرده است ، زیرا این امر را به شاهدان ترجیح داده است که جلو بیایند.

بازرس کارآگاه کارل وارد گفت: ما در طول روز سوالات خود را ادامه داده ایم و اکنون تصاویر دوربین های مدار بسته سه مرد را که می خواهیم در رابطه با این حادثه تکان دهنده صحبت کنیم ، منتشر کرده ایم.

"اگر فکر می کنید ممکن است مردانی که در تصاویر دیده می شوند را بشناسید ، من شما را تشویق می کنم که لطفاً با ما تماس بگیرید.

8500blog پلیس ,، ,مرد ,سه ,  ,تحت ,این مرد ,تحت تعقیب ,سه مرد ,را که ,پلیس درمنبع

محصولات ارگانیک نیکوفام

متن تبریک عید نوروز 99

عید نوروز ۹۸

'لطفاً به ما کمک کنید': دختر 6 ساله ، پیام زندانی را در کارت خیریه تسکو پیدا می کند

سه مرد که به دنبال حمله پلیس در نزاع و تفریح در میخانه جمعه دیوانه بودند

"من فکر می کردم گونر هستم": Hero PC فاش می کند که سد Whaley Bridge نزدیک فاجعه بود

استرچ متال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

یکم بیشتر بمون خرید اینترنتی انتظار فانتزی آموزش خیاطی از ابتدا دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. helen77 پارکت لمینت روش های درمان بیماری های کلیه شایان دانلود کرونا ویروس